| Sowhat_2126 a întrebat:

Hei. De la un timp folosesc placa de itins parul' cam des. o data la 2-3 zile cateodata si zilinic.Inca parul nu e prea ars pentru ca nu o folosesc la o temperatura mare. Dar ce as putea face ca sa nu se arda tare[ stiu ca in primul' rand ar trebui sa o las mai usor cu placa, dar ma refer la tratamente chesti de asteastraight face] >Fundabig grin

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai cumparati o crema pentru protectie impotriva placii pentru par

| Parmalat a răspuns:

Vezi ca e placa aia jmekera de la teleshopping care nu arde parul, Instyler se cheama http://www.top-shop.ro/....../index.asp o gasesti aici