| Tacu_Ella_1992 a întrebat:

Hei! Deci, eu mi-am facut vara trecuta varfurile blonde cu o vopsea ce continea praf decolorant, si acum as vrea sa mi fac suvite rosii cu hartia creponata. poate sa mi spuna cineva care stie din propria experienta daca o sa se duca? adica o sa se duca normal sau mai greu?

1 răspuns:
| Andreeaa19 a răspuns:

O sa se duca, dar totusi iti recomand sa iti cumperi spray, care se duce la prima spalare, e usor de folosit si e in jur de 5\10 lei