| Awam9abla a întrebat:

Hei! E ciudat sa te duci la salon să te epilezi inghinal? Adica fetele de acolo te privesc ciudat în vreun fel sau sunt ok și obişnuite? Aş vrea sa ma duc dar parcă îmi e oarecum...

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ce zici... daca jumulesc zilnic cativa zeci de castori tu crezi ca sunt obisnuite sau nu?

| alina2k18 a răspuns:

Nu e ciudat laughing
Bani sa ai sa stai prin saloanewinking

| Goddessss a răspuns:

Nu, nu e deloc ciudat
Crezi că e prima dată când văd așa ceva? Asta le este jobul, asta fac...
Ținând cont că sunt fete ca tine, n-ai de ce sa te rușinezi sau ceva.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar îți recomand. Ele sunt pregătite pentru așa ceva, stiu cum să te epileze fără să te doară și să te și scapă de tot parul pe care tu poate nu-l poți vedea sau nu-l poți lua. Așa eram și eu la început, nu are de ce să-ți fie Rușine. Zilnic epilează zeci de fete inghinal, n-ai avea tu nimic în mod specialwinking

| Dalmore a răspuns:

De ce te-ar privi ciudat, nu pentru asta sunt angajate?

| Bizon95 a răspuns:

Daca ai o... aaaa... tufa destul de mare (NU e DELOC anormal)
si vrei sa porti costum de baie din mileniul asa si nu de pe vremea strabunicii din anii 1950, atunci iti cam trebuie

iar fetele de acolo cred ca fac zilnic cel putin cateva depilari din astea, asa ca e foarte normal