| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetele!? cine foloseste produse din gama "BIOTEN", de la elpiplant/cu miere si galbenela? eu folosesc dar as avea nevoie si de parearea voastra! o si da cum vi se par produsele de la avon gama aceea de sampoane"Advance Techiques'? scuze daca am scris gresit! faza e ca am dat comanda de un sampon di aceasta gama pentru volom si un spray pentru volum, mentionad ca am parul lung si potrivit! si super drept! raspundeti la ambele1

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Produsele de la Avon imi plac foarte mult, nu stiu daca te ajuta eu folosesc sampoanele de la Naturals-Avon mi se par mai ieftine si mai bune.Mai ales ca am gasit unul cu miros de guma, atat de dulcehee hee

| SexyFrumushika a răspuns (pentru Elena1234456):

Da si eu ador produsele avon!

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Hey,eu zic, ca depinde de par.mie cel putin sampoanele acelea imi fac matreata, eu am parul mai puternic, dar sora mea isi mai cumpara din acelea si ei ii plachappydepinde de par
Si spray'ul pentru volum.neah nu prea mi-a placut deoarece il am si eu, si nu prea imi place.ma asteptam sa fie mai bun
Parul trebuie sa iti fie ud, si numai asa de dai pe par(ud)
Eu mi l-am comandat acum 4-5 luni si acum il mai am deoarece nu imi place. daca nu il am ud, ti se ''linge'' parul
Sper ca te'am ajutat, vezi tu!happy

| SexyFrumushika a răspuns (pentru TeUrSsCsYtEiUbEsC):

Mersi de sfat1pup

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns (pentru SexyFrumushika):

Cu placerehappy:*