| yourkittycat a întrebat:

Bune TPUhappy fetelor stiti daca este buna crema tratament pentru prevenirea si tratarea celulitei cellu break solitions de la avon din campania 5? merita sa o iau? sau nu?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pentru prevenire s-ar putea sa te ajute intr-un viitor mai apropiat, dar pentru tratare in niciun caz...nu se vad rezultate la cele scumpe si cu pretentii, iar de la avon numai lauda e de ele laughing

| oanaro a răspuns:

Supliformul este cel mai bun (si nu e nici scump).

| yourkittycat explică (pentru oanaro):

Si la farmacie se gaseste? sub forma aceasta de supliform? atat?