| Scliparici a întrebat:

Fetelor ati folosit aceasta crema anti-celulita?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Este buna? Imi puteti da si mie mai multe informatii despre ea?
Cum se foloseste, cat trebuie lasata sa actioneaze...
fundaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| InnaBotezatu a răspuns:

Buna. Eu iti zic cu prietenie sa nu faci prostia de a folosii acea cremawinking nu este buna de nimic ba chiar iti face pielea in asa fel incat dupa o sa trebuiasca sa te dai cu 100 de creme crede-ma. Iti zic sa incerci altcevawinking

| Scliparici explică (pentru InnaBotezatu):

Iti multumesc frumos pentru sfat :*:*:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să fie bună? Acea cremă? Fugi de aici!
Folosește mereu o cremă anticelulită termică, stai împachetată timp de 1-2 ore, trei ședințe pe săptămână, multă mișcare fizică zilnică (exerciții fizice pentru tonifierea masei musculare), și totuși nu vei scăpa definitiv de ea, cel mult o poți ține în frâu.
Pa, pa.