| akcentdiana a întrebat:

Cum se aplica Crema anticelulitica CELLU-BREAK AVON? (scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| SaRyAnA a răspuns:

Simplu, ca orice crema. Iti dai in locurile unde ai celulita si apoi astepti sa iti intre in piele si gata. O am si eu, dar nu prea e buna...Nu am niciun rezultat si ma dau de o saptamana. O prietena are o crema comandata de pe teleshopping si intr-o saptamana chiar ii mai disparuse celulita.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin mișcări circulare, este recomandat după duș.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O aplici pe locurile afectate de celulită şi laşi să intre bine în piele.
Dar să ştii că nici o cremă minune nu rezolvă problema cu celulita, de celulită şi vergeturi nu vei scăpa niciodată!
Te pup!

| HighByTheBeach a răspuns:

Salut.
Pai te dai la locurile unde sunt afectate de celulita si astepti sa intre in piele.
Bye!

| Nicoll3 a răspuns:

O mănânci happy.