| Ralutzyy a întrebat:

Hei fetelor! happy As vrea si eu sa stiu cam ce se poatra in acest an? Ce culori predomina in primavara anului 2014? Ce modele de rochii imi recomandati pentru Paste? Dar de pantofi? Am aproape 14 ani, am tenul destul de deschis, sunt si blonda, dar si putin bruneta deoarece parul meu de la soare isi deschide culoarea, iar ba majoritatea parului este blond, ba brunet, am ochii verzi si 1, 55 m... Am dat toate detaliile care mi s-a parut ca trebuie sa le stiti. Accept site-uri cu sugestii, sau astept sa-mi spuneti ce va cumparati voi big grin

MULTUMESC ANTICIPAT!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Anul asta se poarta culorile Pantone, sand, hemlock, paloma, placid blue,
cayenne, violet tulip, dazzling blue, radiant orchid, daca nu stii culorile iti propun sa le cauti pe internet. Cat despre haine, eu ti-as sugera sa porti - o rochie nu foarte lunga si nici foarte scurta de culoarea panetone ( sau portocaliu ) dar pentru ca esti blonda ti-as sugera albul. Si balerini sau pantofi cu toc scurt, iar daca vremea este urata sa iti iei o pereche de blugi, cu o jacheta de piele si un tricou sau eventual, o bluza cu maneca lunga, dar subtire. Distractie placuta!

4 răspunsuri:
| Mara78 a răspuns:

Rochii elegante si frumoase gasesti aici http://marissa.ro/rochii

| EatRainbows a răspuns:

In moda totul este pentru a te reprezenta pe tine insuti happy Criteriile de culori si stiluri ti le faci singura... Nu incerca sa te incadrezi cu restul populatiei prin intermediul hainelor. Decat sa faci asta, de ce nu incerci mai bine sa iesi in evidenta cu propiul stil? Bine, nu imbracata in costum de ciuperca dar mi se pare absurd sa te iei dupa altii cu 'ce se poarta'. Succes!

| bobocbianca a răspuns:

Pentru culorile primaverii cauta aici http://www.stylediary.ro/......or-report/ iar la rochii se poarta imprimeuri flori dungi colorate zigzaguri etc.