| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce ati alege? Un brunet sau un blond?
iar voi baieti
Blonda sau bruneta?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer caracterul.
Pa, pa.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Nu prea conteaza daca esti blonda sau bruneta mai mult conteza caracterul tau si ce suflet ai decat cum arati.

| heiii a răspuns:

Hmm..cred ca niciuna, nici alta. cei cu parul saten sau un blond mai inchis.

| Annie2498 a răspuns:

Blond sau satenlove struck. si brunetii is frumosi da mno.love strucklaughing eu am boalaa pe parul blond de micalove struck. tot timpu imi doream sa am par blondlove struck..asa ca. vreau ca macar prietenul meu sa il aiba blond

| Anonima264 a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului!
Conteaza sa arate bine, sa fie destept, de incredere...

| Fantastic7 a răspuns:

Șaten smug

| SakonSIUkon a răspuns:

Aha conteaza aspectul va rog nu mai mintiti aiurea.

| BAIATUL a răspuns:

Bruneta,dar naturala nu vopsita.

| AAARRR a răspuns:

Nu ai specificat unde sa fie bruneta sau blondahappy. serios? chiar asemenea intrebari?straight face wtf? daca st bruneta si jos blonda?" care-i faza?oh go on doamnee ce intrebari ridicole straight face vopseste-te jumte bruneta jumate blonda si incearca-ti norocu nu mai umple TPU de intrebari tampiteoh go on

| Adinuush a răspuns:

Blonddd love struck

| Monica07 a răspuns:

Brunetbig grin

| picu a răspuns:

Nici blonda nici bruneta. Roscata!

| Edy_Matache_1989 a răspuns:

Eu aleg blonda

| sgeo23 a răspuns:

Cat timp este draguta si are sanii mari pe noi baieti ne doare undeva de culoarea parulu.

| popnyna a răspuns:

Daca ar trebui doar sa aleg fara sa am ceva de a face cu el l-as alege pe cel blond mai ales daca are ochii albastri

| Alex008 a răspuns:

Daca fata este frumoasa, desteapta, cu bun simt, cu suflet, atunci nu conteaza asa de mult parul.Prietena mea este cu parul saten si este superba cu niste ochi caprui frumosi rau, Deci nu prea conteaza asta

| LittleBgD a răspuns:

Sgeo23 mare dreptate ai fratelaughing)))))))