| giuli19 a întrebat:

Hei fetelor! Ce parere aveti despre sedintele cu laser pentru vergeturi? In trecut am fost destul de grasa, iar acum ca am slabit imi doresc sa fac acest tratament pentru linistea mea... A aparut un aparat Xwave la noi in oras pentru tratarea vergeturilor dar mi-as dori sa stiu daca rezultatele sunt atat de bune, iar daca genul acesta de tratament nu imi pune in pericol sanatatea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu stiu pe cineva care a facut toate minunile de tratamente si ce sa vezi doar banii au disparut. Dupa a inceput sa se dea cu crema de 2-3 ori pe zi si s-au dus.

Inainte sa-ti iei o crema hidratanta asigura-te ca este hidratanta si chiar face ce promite, poti sa te uiti pe http://www.paulaschoice.com/beautypedia/ ca sa vezi ingredientele si daca face ce promite. Ca idee mie imi plac lotiunile de la nivea dar nu sunt cele mai curate la ingrediente sau crema johnson baby levantica bed time la cutie, miroase divin si intra in piele instant iar pielea ramane fiiina dar nici asta nu e vreo usa de biserica la ingrediente.

Poti folosi, daca suporti, uleiul de migdale dulci presat la rece. Si daca nu suporti sa fi uleioasa il poti amesteca in palma cu crema hidratanta.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Stiu pe cineva care s-a dus si n-a avut niciun rezultat. O fi si-n functie de ele, de piele si toate. Daca risti s dai banii aia degeaba, incearca. laughing