| georgyanna15 a întrebat:

Hei fetelor....cu ce sa ma imbrac in prima zi de liceu?:* Cel mai bun raspuns primeste funda!

8 răspunsuri:
| CherryLove a răspuns:

Si eu ce primesc? laughing

| georgyanna15 explică (pentru CherryLove):

Pai pentru raspunsul dat ....sa ma gandesc...nimicwinking

| CherryLove a răspuns (pentru georgyanna15):

Haide gerogyanna evident raspunsurile pe care le vei primii nu o sa te ajute cu atat mai putin linkurile cu haine de moda extravagante si scumpe. Prima zi de liceu este speciala pentru ca este ziua care da startul anului scolar. Eu zic sa te imbraci elegant si decent daca vrei sa acaparezi atentia si admiratia si sa starnesti invidia tuturor, in fond tu stii cel mai bine ce haine ai in dulapior asa ca vezi cum le combini si asortezi ( in principiu stii ca trebuie sa fie 3 culori care sa domine iar incaltamintea se asorteaza cu poseta sau gentuta sau mnah ). Si nu uita, daca te imbraci mai simplut te ajuta foarte mult accesoriile iar daca te imbraci mai elegant la fusta si sandale sau pantofi cu toc poarta accesori mai rafinate bijuterii de argint aur sau ce ti place. Te-am pupat, bafta!

| IsJustMe007 a răspuns:

Imbraca-te normal, cu haine care crezi ca te reprezinta. tine minte trebuie sa faci o prima impresie buna! funda?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Blugi/pantaloni negri, un tricou alb/camasa si un sacou.
Sa fie putin elegant, nu prea exagerat ca nu e nunta sau altceva.

| naty696 a răspuns:

Depinde... daca o sa fie cald atunci iti poti lua o fusta mulata neagra si o camasa mai larga colorata si in picioare o pereche de tocuri negre la accesorii vezi tu. Daca o sa fie mai racoare tot o fusta cu niste botine, o camsa sau o bluza mai larga si un sacou happy Asta daca esti adepta tinutelor mai elegante daca nu poti sa iti iei blugi un tricou / camasa si niste balerini.

| serbanlaurentiu a răspuns:

O pijama.