| alexandra3115 a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste sfaturi? cu ce sa ma imbrac in prima zi de liceu sa fac o impresie buna! cel mai bun raspuns primeste funda! love struck :X

Răspuns Câştigător
| MonikaFrmushika a răspuns:

Trendul din aceasta toamna este CAMEL.Camelul este noul negru.Pentru a da un aer elegant tinutei apeleaza la contraste lejere.De exemplu: la niste pantaloni camel poti asorta o camasa din denim (jeans) intr-o nuanta deschisa. Si o camasa in carouri merge. FII ATENTA: Nu te imbraca in camel de sus pana jos, doar bunicile fac asta. Sper ca te-am ajutat, daca nu lasa un comentariu, fiindca mai am idei. :*

| alexandra3115 explică (pentru MonikaFrmushika):

Poti sa imi mai dai ceva idei? ceva nu stiu. mai simplu

4 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Un sac.

| Danysan a răspuns:

Camasa +Blugi- fata letala -cand o vezi te baga-n boala:-p

| Mihai239 a răspuns:

O camasa, blugi si vesta ce mai purtati ( de obicei asta poarta colegele mele)