| rudfy a întrebat:

Hei fetelor! Culoarea parului meu este un "blond" dar mai inchis asa..de obicei primavara de deschidea mult la culoare dar acum a ramas tot la fel. intrebarea este cum pot sa il deschid mai natural daca se poate adica macar fara vopsea. fundita :*

Răspuns Câştigător
| SunsetSun a răspuns:

Amesteca sucul de la o lamaie cu trei cani de ceai de musetel si clateste-te pe par cu aceasta solutie. Lasa-o sa se usuce in mod natural pe firul de par. Funda big grin?

1 răspuns:
| SunsetSun a răspuns:

Amesteca sucul de la o lamaie cu trei cani de ceai de musetel si clateste-te pe par cu aceasta solutie. Lasa-o sa se usuce in mod natural pe firul de par.