| Samantha234 a întrebat:

Hei fetelor happy dupa ce ma epilez imi raman fire de par sub piele si imi raman pete rosii... Ma epilez cu ceara sau cu aparat special.
Ce pot face sa am pielea fina si sa nu mai am acele fire de par sub piele.
Cele mai bune intrebari primesc fundita

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Sa hidratezi corespunzator pielea, sa folosesti in mod regulat crema de corp- astfel vei impiedica ca firele de par sa creasca sub piele.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te epilezi pe picioare nu? Sau si la subrat, unde i ti apar pete rosii? După epilare dă cu o cremă de corp de la avon, hidratantă.