| dianita_4147 a întrebat:

Hei fetelor la cate zile va spalati parul astept cat mai multe raspunsuri si ofer si fundita pupici:*:*

Răspuns Câştigător
| JustRisa a răspuns:

Cel mai bine este sa te speli de 2 ori pe saptamana, deoarece daca te speli prea des poti sa faci matreata. Poti folosi un sampon care mentine volumul 48 de ore, si apoi sa te dai cu un balsam bun, preferabil unul de la aceeasi firma. Sper ca te-am ajutat...

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu ma spal din 3 in 3 zile

| anss23 a răspuns:

Încerc să nu mă spăl mai des decât de două ori pe săptămână.big grin

| dianita_4147 explică:

Eu v-as da funda tuturor dar nu am decat 1 laughing multumesc oricum de raspunsuri happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Acum vara mi-l spar odata la doua zile.Dar in timpul scolii, de doua ori pe saptamana.

| Kasia a răspuns:

De 2 ori pe saptamana.parul trebuie spalat destul de rar(bine ar fi o data pe saptamana) pentru ca spalatul il degradeaza iar daca este spalat des sebumul este indepartat si scalpul are tendinta sa produca mai mult sebum...rezultatul:un par mai gras.

| gaby5995 a răspuns:

De 2 ori pe saptamana:*.

| ՃԾՃԾ a răspuns:

| bibilica99 a răspuns:

La 2 zile daca la parul lung pentru ca se imbacseste si se ingreasa si la 3-4 zile la parul scurt.foloseste pentru par lung un sampon anti-matreata si anti cadere a parului si balsam sau masca.un sfat :sa te duci la coafor odata la 3 luni sa-ti tai varfurile tocate.si asa creste mai repede parul

| Dana9715 a răspuns:

Eu imi spal parul la 2 zile insa in vacanta daca nu trebuie sa merg niciunde il spal la 3 zile

| anonymouse01 a răspuns:

Nu's fata dar verisoara mea pentru a si-l mentine foarte frumos si-l spala in fiecare zi, sau de 6 ori pe sap.
fundita

| deyutzagymm a răspuns:

Iarna e bine sa il speli o data pe saptamana, iar vara e bine sa il speli de doua ori pe saptamana! Sper ca te-am ajutat!

| Adryelle a răspuns:

Eu m-a spal 1 de 2 ori pe saptamana.....folosesc un balsam dupa fiecare spalarewinking