| danaalexa a întrebat:

Odata la cat timp va spalati parul? sau la cate zile ar fi bine sau normal?

7 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

De vreo 2 ori pe saptamana! Dar depinde si de lungimea parului!

| Adorable a răspuns:

Buna, Dana!
Parul trebuie intretinut in functie de lungime si duritate. Daca se ingrasa repede, trebuie spalat la 2-3 zile! Daca se ingrasa mai greu inseamna ca este rezistent si se poate deteriora de la prea multe spalari, adica la aproximativ 3-4 zile!
In medie, este normal la 3 zile!
Succes!

| doolce_5899 a răspuns:

Eu ma spal pe cap miercuri si duminica

| BrokenAngel28 a răspuns:

Eu zic ca peste 2 zile vara si primavara, cand e kald...dar iarna peste 3-4 zile...

| Aymris a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine este sa iti speli parul de 2 ori pe saptamana pentru ca daca il speli foarte des se fa ingrasa foarte repede...

| Kraxy a răspuns:

Daca ai parul lung de 2 ori pe saptamana
daca il ai mai scurt odata pe saptamanawinking

| larii_5772 a răspuns:

Parerea mea e sa iti speli parul de vreo 2 ori pe saptamana! pentru ca daca speli parul mai des ti se ingrasa.:-s. si nu cred ca vrei astalaughing