| R0011 a întrebat:

Hei hei. Voi cum va simtiti frumoase/frumosi?puppy dog eyes Funda cine ma ajuta cel mai mult.:*

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Eu ma simt mai frumoasa cand ma aranjez.
ma simt frumoasa cand sunt proaspat spalata, ma simt fresh cand sunt perfect epilata, cand ma machiez finut(nu o tona jumate), cand sunt coafata si imi sta parul bine.ma simt frumoasa cand ma imbrac in ceva feminin si frumos, care sa ma avantajeze si sa imi scoata in evidenta plusurile.ma simt frumoasa cand ma accesorizez cum trebuie, cand am o manichiura impecabila, cand ma parfumez cu un parfum bun, care sa ma bine-dispuna si sa ma faca sa ma simt speciala.ma simt frumoasa cand sunt fericita si zambesc, frumusetea vine si din interior; parca atunci cand esti mai vesela si ma multumita cu tine esti si mai frumoasa.plus ca postura e foarte importanta-ca sa fii cu adevarat placuta trebuie sa stai dreapta, oricate eforturi ai fi facut sa arati bine, niciunul nu va conta daca vei sta cocosata sau vei merge cu capul in jos.

11 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Urata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt in pielea mea, langa persoanele potrivite ma simt frumoasa.
Eu una nu sunt de acord cu aceasta vorba '' frumusetea vine din interior ''. Da, dar acea frumusete o simti numai tu, dar ceilalti? Te vor accepta ei murdara, cu haine rupte, pentru ca ai un suflet bun?
Asta a fost ca o scurta paranteza.

Pentru unii vei fi frumoasa, pentru altii nu. Conteaza sa te simti tu bine asa cum esti, fara kg de farduri, naturala dar frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma simt frumos, CHIAR SUNT FRUMOS laughing si nu glumesc :p

| StefaniaM a răspuns:

Poate când mă voi putea machia.
Așa nu mă simt deloc frumoasă sad

| Aide a răspuns:

Depinde de sufletul fiecarui om... te poti simti frumos si fara sa ai un aspect fizic precum manechinele din reviste happy

| Alexaaxc a răspuns:

1.Cand nu ma machiez si ies asa in public.
2.Cand imi cumpar haine noi, incerc noi coafuri, machiaje.
3.Cand merg si fac poze.
4.Cand rad si zambesc.
5.Cand port tocuri.
6. Dupa ce alerg prin ploaie si sunt uda si ciufulita.
7.Can ma stramb in toate felurile in oglinda sau imit tot felul de persoanje/actori cu prietenii mei.
8.In timp ce ma pregatesc sa merg la o petrecere, prin oras.
9.Cand sunt fericita.
Si nu in ultimul rand cand primesc complimente din partea celor din jur.

| samynța a răspuns:

Conteaza ce ai in suflet happy daca esti buna la suflet...te poti considera si frumoasa.

| Ramo137 a răspuns (pentru samynța):

Te sustin.
frumusetea fizica e trecatoare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ramo137):

Nu si daca ai ceea ce se numeste Baby Face big grin

| marciana a răspuns:

Pai ma simt frumoasa atunci cand zambesc si rad cu prietenii sau familia mea.

| Xoniaa a răspuns:

Buna, eu zic ca sufletul e cel care conteaza, pentru ca frumusetea trece, cand vei fi batrana sufletul tau va conta si acuma la fel numai ca in ziua de azi putin se uita la asta, asa ca fiecare e frumos in felul lui smug si tu trebuie sa te simti frumoasa pentru ca asa esti tu, bucura-te ca nu ai probleme cum ar fi un handicap stii? si acei oameni is frumosi de ce sa zicem ca is urati pentru ca ei nu au nici o vina ca is asa deci esti frumoasa oricum ai fi daca esti tu insusi esti frumoasa big hug Pa pa! :*