| Bloomi a întrebat:

Hei imi puteti zice ce sa fac ca sa am picioarele drepte? un sport sau ceva? sunt foarte complexata ca am picioarele strambe.mi'e rusine sa ies asa...bine,am si 40 kg dar am vazut fete tot la fel de slabe dar cu picioarele drepte chiar daca erau schiloade. AJUTOR;(

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Daca la volei o sa le ai curbate in spate, la tenis te cracanezi laughing...
Doar impaca-te cu tine, nimeni nu-i perfect. Fa un sport din placere daca doresti. Cu mese potrivite pui si cateva kg.

| Marily1997 a răspuns:

Fa balet big grin, pe mine m-a ajutat la spate dar profa mia stricat nervii big grin

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Eu zic sa faci inot!

| LittleBeea a răspuns:

Cred ca daca incepi sa faci volley o sa te ajute. De asemenea cred ca si jogging-ul e de ajutor!happy

| Maria790 a răspuns:

Baletul ti le face foarte subțirimea si e târziu acum.Baletul trebuie inceput de mica iar la volei o sa le ai curbate in spate...am fete la scoala care le au asa din cauza voleiului.Eu zic sa faci tenis deoarece toate lumea zice ca ti le faci frumoase