| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Imi ziceti si mie va rog, cateva combinatii de fructe pentru suc? (in blender) Bineinteles, incercate.
Cine da cele mai multe combinatii are funda! :* Multumesc

4 răspunsuri:
| mirea25 a răspuns:

Căpșuni-visine-zmeură
Mere-morcovi-piersică
Căpșună-afine
Pepene roșu
Ananas- banane
Portocală- lămâie - grapefruit
Piersici- caise
Ai putea să adaugi și miere dacă vrei.

| Marichui a răspuns (pentru mirea25):

Ai testat portocala-lamaie-grapefruit? E bun? Nu e putin amarui?

| mirea25 a răspuns (pentru Marichui):

Pui puțin grapefruit, și lamie pentru a fi puțin acrișor, iar portocala este dulce. Dacă este puțin amărui poți adauga puțină miere. În plus este foarte sănătos acest suc de fructe. Încearcă să pui mai multă pulpă de portocala ca să iasă mai dulce.