| AlinaG94 a întrebat:

Hei, ladies! Spuneti-mi si mie, va rog, un site bun pentru comandarea produselor cosmetice, cu pret accesibil, care sa faca livrari la Constanta.

6 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Eyeslipsface.com.ro
1001cosmetice.ro
aoro.ro (pe aoro sunt și produse mai scumpe, dar și mai ieftine)

| SashaS a răspuns:

Aoro.ro si am auzit ca la voi in Constanta e un magazin super bun numit Careless Elena Oancea care face cosmetice bune, du-te acolo!

| floryroxy90 a răspuns:

Buna, eu am incercat recent de pe un site http://www.miss-lady.ro/ si au fost rapizi in livrare si livreaza in tara iar preturile sunt mici... parerea mea.
Bafta in a gasi ce iti cauti.

| AnitaAny a răspuns:

Http://ladys.ro/promo/1/AM3bU7ZH
ieftine si bune, incearca