| PotcaPădurii a întrebat:

Hei, mi-am luat un pliculeț cu pudră decolorantă de la Kallos şi o sticluţă cu emulsie oxidantă. Ideea e că eu aş vrea să-mi fac doar câteva şuviţe acum, nu vreau să-mi decolorez tot părul. Pot folosi doar o parte din pudră şi păstra restul într-un borcănel? Are ceva, îşi pierde efectul după?

Răspuns Câştigător
| Larissa20304050 a răspuns:

Hei, da poti folosii doar o parte din pudra, dar sa pui si o parte din emulsie oxidanta, altfel daca o pui pe toata, gandeste-te ca poate o sa mai ai nevoie de cealalta parte, pentru jum de pudra happy Sper ca te-am lamurit, astept raspunsul tau happy