| adela2012 a întrebat:

Ce spuneti de aceste exercitii? Credeti ca sunt bune? Oare vor aparea rezultate? Oare in cat timp? :D
http://www.youtube.com/watch?v=mLiHXd_8YoY

Răspuns Câştigător
| AngelButerfly a răspuns:

Eu iti spun din experienta ca merita sa faci aceste exerciti. Chiar te ajuta mult sa faci muschi si sa slabesti. Eu am facut si au aparut rezultate in maxim 2 saptamani si faceam in fiecare zi (aproape). Oricum...iti spun sigur ca dau rezultate care o sa iti placa. Sper ca te-am ajutat cu raspunsul. Funda?

| adela2012 explică (pentru AngelButerfly):

Daca spui ca ai incercat si ti-au dat rezultate, eu te cred, sper sa nu ma insel. Funda! :*

| AngelButerfly a răspuns (pentru adela2012):

Au dat rezultate pana la urma?

| adela2012 explică (pentru AngelButerfly):

Nu am incercat ca nu am avut timp, dar vreau sa ma apucwinking
Totusi, am si eu o intrebare: tu ai incercat intr-adevar? Daca da, au aparut rezultate vizibile si frumoase? big grin Si in cat timp?
P.S: acel tip de exercitiu in care iti ridici bazinul in sus, primul din clip, l-am incercat si nu aveam nimic, dar cand l-am facut a doua si a treia oara ma durea mijlocul. Crezi ca este posibil sa fie de la el?