| dark1angel a întrebat:

Daca fac aceste exercitii zilnic http://www.youtube.com/watch?v=5-IbQoVZbVs + http://youtu.be/3YBnm2ZJNCM in cat timp s-ar vedea rezultatele dupa opinia voastra? Voi le-ati incercat?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Poţi să mănânci, dar în cantităţi cât mai mici. Înainte de masă poţi bea un pahar cu apă ca să-ţi mai treacă foamea. Astfel, vei mânca mai puţin. Nu încerca să te înfometezi, te vei îngrăşa mai rău.

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Rezultatele încep să se vadă abia după 2-3 luni, dar trebuie să ai un program pe care să-l respecţi în totalitate. Nu faci exerciţiile când îţi aminteşti. Dacă le faci şi dimineaţa şi seara, ai şanse să se observe mai repede. Nu uita de alimentaţie, bea multă apă şi consumă multe fructe şi legume. Evită băuturile acidulate.

| dark1angel explică (pentru AikkoxD):

Dar daca mananc dulciuri si cartofi prajiti beau apa minerala nu mai are efect?

| AikkoxD a răspuns (pentru dark1angel):

Poţi să mănânci, dar în cantităţi cât mai mici. Înainte de masă poţi bea un pahar cu apă ca să-ţi mai treacă foamea. Astfel, vei mânca mai puţin. Nu încerca să te înfometezi, te vei îngrăşa mai rău.