| AnonimMM678 a întrebat:

Hei, puteti sa imi spuneti in cat timp revin produsele care nu mai sunt in stoc de pe H&M.As vrea sa fac o comanda de Parka dar marimea mea S nu mai este in stoc, am vazut si acum 1 luna ca nu era, si acum o saptamana a aparut iar in stoc, dar acum nu mai e, mai sunt sanse sa apara.Va rog ajutati-ma. Multumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu îi intrebi pe ei, numai personalul H&M stie cand bagă marfa nouă pe stoc.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Du-te in magazin si intreaba o persoana care lucreaza acolo. happy

| Mariposa123 a răspuns:

Ei pun de obicei din nou in stoc cand se termina saptamana cu reducerile
Asa face la noi in Iasi