| Dark_7298 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine.Deci am comandat un joc dp un site, trece o saptamana, trec 2 si nu a venit, sun la aia si cica"nu e pe stoc"dar fix cand l-am comandat m-au sunat si mi-au zis ca in o saptamana o sa fie pe stoc dar au trecut 2...as vrea sa imi spuneti daca pot anula comanda chiar daca ea deja este facuta

Răspuns Câştigător
| UPT a răspuns:

Daca ai si platit pentru el, poti face mai degraba o reclamatie la OPC
Daca nu, poti suna la ei si sa le spui ca nu-l mai vrei din cauza ca a intarziat deja prea mult.