| CausingCatastrophy a întrebat:

Hei.S-a vopsit cineva (care sa aiba culoarea parului saten deschis spre blond) cu nuantatorul de la trendycolors castaniu r&b? Intreb pentru ca as vrea sa iasa ceva spre roscat, si nu sunt sigura de culoare.

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Eu am parul saten inchis si m-am vopsit cu Rosu soul si a iesit o culoare foarte intensa de roscat si presupun ca nu vrei asta. Dar s-ar putea totusi ca nuanta aceea de castaniu sa aiba unele nuante de roscat.

2 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Daca vrei sa iti iasa roscat, ar trebui sa alegi alta nuanta, nu cea de castaniu.

| CausingCatastrophy explică (pentru Th3eo):

Sunt constienta, am ales-o pe cea de castaniu pentru ca cica are reflexe roscate, iar celelalte nuante de roscat sunt prea inchise si puternice, si mi se pateaza parul de la ele.

| Th3eo a răspuns (pentru CausingCatastrophy):

Eu am parul saten inchis si m-am vopsit cu Rosu soul si a iesit o culoare foarte intensa de roscat si presupun ca nu vrei asta. Dar s-ar putea totusi ca nuanta aceea de castaniu sa aiba unele nuante de roscat.