| monica9595 a întrebat:

Hei. spuneti-mi si mie va rog o tinuta potrivita pentru fiecare in parte: o noapte la han, intr-un club, la o cafenea si pub :* multumesc!

3 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Pai la han as alege urmatoarea tinuta:
-o pereche de jensi mulati, tip colanti, o pereche de pantofi cu toc in nuanta tare: roz sau rosu si un top asortat( roz sau rosu)
intr-un club as opta pentru o rochie sexy( scurta, decoltata si rosie), o pereche de pantofi cu toc, un plic asortat si un sacou pe deasupra, de asemenea asortat!
La o cafenea as alege sa port o pereche de colanti negri, un plover de culoare mov( din acela cu sclipici), o pereche de ugg-uri cu blanita negri si pe deasupra un paltonel negru cu alb
Distractie placuta!

| Chanel22 a răspuns:

In club, la cafenea si in pub si eu una ma imbrac cu blugi si o bluza sexoasa laughing iar pentru o noapte de la han as opta pentru ceva mai elegant, dar nu foarte, ori o rochie draguta si putin eleganta, ori o fusta nu foarte scurta cu o bluza din nou sexoasa laughing :**