| annaanne3 a întrebat:

Hei, stie cineva un site pe care imi pot aplica pe poze unghii false, ca vreau sa imi pun si eu intr-o pozaa ca nu imi place cu mi-au iesit unghiile mele pls. FUNDAA!

4 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Nu cred ca exista, dar le poti edita cu photoshop sau thinking nu stiu asltceva

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Photoscape Photoshop www.Fotoflexer.com aici le desenezi cu carioca sau la editare poze in propriul pc

| annaanne3 explică:

Ralu, suge-ti banana din poza si taci:*

| Raluu_5695 a răspuns:

Lolrolling on the floor
dar tu nu stii un program in care imi pot schimba comportamentulsad? sunt prea tupeista.ce lumestraight face