| andreea567890123 a întrebat:

Hei.
Stie cineva unde gasesc haine frumoase? Gen,pulovere,blugi frumosi, tricouri frumoase
deoarece vad multe fete cu aceste tipuri de haine si la mine in oras nu găsești la niciun magazin asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

H m, bershka, zara, stradivarius, pull and bear, new yorker, sinsay. Cam astea au haine mai cum poartă toată lumea ca să zic așa. Poți încerca și online astea + fashion days, answear, asos.

| andreea567890123 explică (pentru Adry05):

Merci

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Eu am fost în magazinele menționate de tine și sunt doar niște cârpe scumpe pe care unii le văd frumoase. Iar în KVL niște blugi asa faini încât, dacă tragi prea tare de ei, se rup. Dar na,, sunt KVL. Dacă nu ai haine cu supreme nu poți merge pe stradă. Asa am observat la unii adolescenți, mai nou se poarta hanorace cu supreme. Sau pantalonii cu fundul la genunchi, că așa e cool.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia vrea, aia i-am recomandat, e problema ei dacă dă banii pe ele sau nu.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si de unde sa stim noi ce intelegi tu prin "haine frumoase"? Ca poate tie ti se par frumoase haine pe care eu nu le-as purta nici moarta, ca nu-mi plac.
Sa ghicim in cafea, in bobi, in fum de gratar, sau ce?

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu intrebi fetele alea, de unde isi cumpara hainele?
Daca fetele sunt de al tine din oras sau scoala, este clar ca aveti asemenea magazine in imprejurimi.