| AnkaAncuta a întrebat:

Hei TPU... se stie ca cele mai frumoase fete se gasesc in Romania, dar cei mai frumosi baieti?laughing)

10 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Sa mori tu? Iti dau un morcovete daca te duci la fiecare fata din lumea asta ca sa verifici care sunt mai frumoasa.Mai putin japonezele, chinezele...etc ca alea-s aproape la fel.

| Crucified a răspuns:

Ce tot vorbeşti acolo? Ce mai frumoasă fată sunt eu. Am cele mai mişto ţâţe, cel mai fain cur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te-a mintit ca in Romanica noastra sunt cele mai frumoase fete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai? LOL. Moldovencele sunt frumoase, nemtoaicele mi se par dragute, dar romancele...eh, pana la o varsta, pe urma se fac cat casa, ajung patratoase rau laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti hot gasesti in Iasi tongue
Eu sunt unul dintre ei smug laughing

| PreaTareღ a răspuns:

In "Jamaica" smug
Acolo gasesti baieti atragatori,
Da nu ca mine smug
Pe mine ma gasesti in Craiova,
e.e Da am prietena nu te deranja laughing

| AnkaAncuta explică (pentru PreaTareღ):

Da cum sa nu... sunt cei mai ''frumosi'' baieti pe care i-am vazut in viata mea laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru PreaTareღ):

rolling on the floor)

| PreaTareღ a răspuns:

Văleuu,
Mo-am depăsit numeric
nerd 6 Iubite am smug
[Ia-ma sa am fiecare fata pe saptamana]
smug e.e

| bubulina99 a răspuns:

Anglia