| Alexandru_Ştefania_1998 a întrebat:

Hei. Tot vad la fete ca vând fonduri de ten de la MAC și HUDA BEAUTY LA 20 DE LEI. Aveți idee de unde pot achiziționa? Le ce site sau magazin? Știu ca sunt fake. Dau fundă. Mersi

Răspuns Câştigător
| Ravenous a răspuns:

Decat sa iei ceva fake si sa risti sa fie infectat cu o gramada de microbi/bacterii, mai bine strangi un ban si iei ceva calumea si de calitate. De regula fake-urile sunt fabricate in China in conditii mizere. Daca ai vedea cu ochii tai, nu ai vrea sa pui chestia aia pe fata sa risti alergii, eczeme sau reactii adverse grave.
Daaaar daca tot vrei sa incrci, recomand Aliexpress (nu pentru produse de make-up...). Va dura 1-2 luni pana vine produsul dar gasesti oferte bune.
Din nou....grija la produsele de make-up...e alegerea ta ce pui pe piele.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt de acord cu Ravenous, pana la urma cu ce te ajuta ca scrie huda beauty daca e fake? Numa pui cine stie ce porcarii pe fata

| bbnnmm a răspuns:

Îți poți achiziționa fonduri de ten foarte bune (și originale) la prețuri accesibile. Astfel, nu riști să ai diverse probleme cu tenul.
Îți recomand fondul de ten Revlon Colorstay (34 lei - reducere; 60 lei - prețul normal): are două game: pentru ten uscat/normal: https://depozituldecosmetice.ro/......-30ml.html și pentru tenul gras: https://depozituldecosmetice.ro/......30-ml.html
Sau fondul de ten de la Catrice (30 lei - reducere; 33 lei - prețul inițial): depozituldecosmetice.ro/catrice-fond-ten-hd-liquid-coverage-fondation-020-rose-beige-30ml.html