| AndreeaM_1878 a întrebat:

Hei, TPU! Am 14 ani si fata mea este >micaAs vrea sa ma tund si nu stiu cum. M-am gandit sa mi-l tund filat in partea din fata si cu un breton asimetric, credeti ca mi-ar veni bine? Sau alte frizuri tari petru adolescente cu fata mica.chiar nu imi place cum sunt tunsa acum. vreau ceva nou. Help happy

Fundahappy

2 răspunsuri:
| gєσяgιαηα a răspuns:

Pai, am o prietena care e tunsa cum zici uh tongue zic ca ti-ar sta bine. P.S : bretonul lasa'l mai lung, nu prea scurt big grin