| siminik54321 a întrebat:

Hei TPU am aparat dentar fix ..si de 2 luni nu ma mai chemat la control iar sarma care strangea dintii a cazut si am mai ramas decat cu brechetii care sunt lipiti de dinti. Spuneti-mi ce sa fac. daca sa poate sa-i dau jos fara sa ma duc la dentist.d cel mai bun raspuns primeste fundita...Ps daca se poate cat mai repede sa fie dat raspunsul happy

6 răspunsuri:
| FuckSchool a răspuns:

Nu poti sa ii dai jos singur fara sa te duci la dentist. Mai bine du-te la dentist.

| HonneOnna a răspuns:

Du.te la dentist chiar daca nu te cheama, trebuie sa te duci o data pe luna ca sa stranga chestiile alea sau macar sa faca un control..Nu incerca sa il dai jos pe cont propriu ca sa nu iasa urat

| siminik54321 explică (pentru HonneOnna):

Stiu ca nu pot sa stau asa...dar daca nu am programare nu poate sa ma primeasca...

| Danii16 a răspuns (pentru siminik54321):

Atunci suna si fa-ti tu o programare...cat mai repede straight face

| Danii16 a răspuns:

Nu am avut experiente cu aparat dentar, dar daca este o problema nu trebuie sa astepti sa fii chemat. Du`te tu de buna voie.

| Nesquick a răspuns:

Te duci la un specialist!