| Laura_ThegreenDog_1989 a întrebat:

Hello,am aparat dentar de doua luni si merg la control in fiecare luna.Ieri mi's-a ridicat sarma din fata adica doar cea din fata care sta pe cei doi dinti, e mai ridicata.De dimineata m'a dureau rau ce"i doi dinti din fata -__- si nu mai pot manca si simt ca unul mi' sa deplasat in stanga.Ce sa fac? si de ce ma dor :S dau funda.

1 răspuns:
| biancaaam a răspuns:

Pai poate asa trebuie ca sa ti se faca frumosi happy. Daca nu, du-te la dentist si spune-ti problema.