| A3 a întrebat:

Cer si eu o parere, ce produse as putea folosi pentru par, deoarece se ingrasa foarte repede. Folosesc sampon Head & Shoulders si deja a doua zi se ingrasa parul.
Mai exact il spal seare si ziua urmatoare spre dupa-masa e altfel. Mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Rocsid a răspuns:

Am incercat toate produsele de pe piata si din saloane si nimic.Mi-am format o rutina de a face dus in fiecare dimineata si asta este.Mie pana seara imi este la loc de gras...am si sampon uscat la mine si tot nimic.
e gras si pufos.
Astept sa iti mai raspunda si tie oamenii si sa vad ce mai pot si eu sa incerc happy

| Cotiuga_Maria_1991 a răspuns:

Nu prea e bun samponul tau, eu zic sa iti cumperi Elseve si iti promit ca nu se mai ingrasa parul

| A3 explică:

Seara*