| AlexandraAlee a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie de ajutorul vostru 1
Vreau niste tratamente pentru o crestere mai rapida a parului!
Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Heey! eu zic sa folosesti ulei de ricin... costa in jur de 45 ron si il poti lua de la o farmacie tongue... Mie imi cadea foarte tare parul, in special la spalat. Am folosit timp de doua luni ulei de ricin, de trei ori pe saptamana mi-am masat parul cu el, iar timp de 4 ore stateam cu un prosop infasurat, dupa care il spalam. Diferenta este foarte mare. ti-l recomand cu incredere tongue happy

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe saptamana.