| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,am o intrebare. Ma tot gandesc sa merg la solar,dar mi-e cam frica, deoarece eu am probleme cu ochii (mai exact strabism) si mi-e teama sa nu ma afecteze cu ceva. As pati ceva daca as face cateva sedinte? Fundita :*!

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Poti folosi ochelari speciali de soare, sunt mici si nu au " bretele" ii pui pe ochi si ei nu " fug " poti întreba tipa de la solar daca vrei, poate are de vânzare!
Sunt Făcuți din material special sa nu pătrundă soarele / razele uv

Oricum stai cu ochii închiși acolo doar nu vrei sa iti bronzezi si ochii laughing glumesc!