| Maran_Denisa_1990 a întrebat:

Hei TPU am o nunta intr-o saptamana si nu stiu cum sa-i conving pe ai mei sa-mi ia o rochie noua va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Pai daca nu ai o rochie cam pentru nunta, o sa iti ia normal doar nu o sa te duci cu o rochie veche.Iar daca nu vor, fa-i ceva rochiei vechi si spune-le ca nu ai mai purtat-o de mult si s-a uzat laughing Idk.

| Gefox a răspuns:

Poate parintii tai nu au bani sa-ti ia o rochie noua. Gandeste-te si la ei. Sau daca ti-ar lua, nu cred ca te-ai multumi cu una ieftina (sau poate ca da laughing ]