| IuuxxI a întrebat:

Am o problema mare, deci maine am premierea si m-am decis sa port o rochita alba pe sani, pana deasupra genunchilor si ma enervează faptul ca sunt mică si slaba! Picioarele imi sunt foarte subtiri si nu le mai suport! Mi-e si rușine sa merg maine sa nu ma faca, colegii slabanoaga sau anorexică. In rest sunt bine doar picioarele ma super deranjează, plus ca sunt 1.55 a 7-a si slaba. Va rog ajutati-ma cum fac sa-mi para picioarele putin mai grase? Nu-mi ziceti sa nu bag in seama ce zic ceilalți, sau ca multi ar vrea sa fie slabe etc nu-mi pasa, nu pot! Mananc destul de mult dar nu se pune. Va rog, cum fac sa imi para putin mai grase!? Cel mai bun si folositor raspuns SIII RAPID primește funda. Va rog help. Scuzați categoria.

6 răspunsuri:
| DeathlyScream a răspuns:

Pai daca esti intr-a saptea presupun ca inca nu te-ai dezvlotat complet, ma refer la formele de femeie stai linistita, toate la timpul lor, o sa te ingrasi mai mult peste un an doi in rest altceva nu poti face ca peste noapte sa te ingrasi 5 kilograme happy

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Dar eu ce sa mai zis ca am 1.73 si 52 kg si picioarele subtiti si strambe? Trebuie sa te accepti asa cum esti fac pariu ca sunt multe invidioase pe tine. Incearca sa faci ceva sport pentru picioare, alergat, mers cu bicicleta. Rezultate vor fi dar in timp

| onlyagirl a răspuns:

Mititica de tine.crede-ma ca te inteleg perfect, eu termin a12a,am 1,50 si 40 de kg, pana acum cateva saptamani aveam 37. ei si ce? de-aia nu mai pot eu! si fii atenta, ca am 19 ani! o sa vina timpul cand o sa vezi ca nu e chiar asa,am realizat si eu asta, oricat de mult mancam si mananc nu se depune, ar trebui sa realizezi ca rautatea oamenilor nu are limite, si in viata nu se vor lega doar de aspectul fizic! sa tii minte un lucru : fetele scunde si slabute, sunt fete finute! asta mi-a zis mie o profesoara in clasa a10a,desi nu i-am aratat complexul meu.pun pariu ca esti foarte frumoasa si gingasa! te pup, o sa iti stea foarte bine in rochita aceea! trust me!

| Diiona a răspuns:

Nu poti sa faci peste noaptea ca picioarele tale sa arate mai groase hopa si s-au ingrosat aici este o chestiune de timp indelungat. Du-te la sala si sunt diferiti antrenori care stiu ce trebuie sa mananci si ce tipuri de exercitii sa faci pentru aceasta problema altfel nu rezolvi problema

| xPufoshenie a răspuns:

Foloseste ciorapi grosi, sau poti purta 2 perechi de ciorabi subtiri

| DJsonic a răspuns:

Cine te place, te place asa cum esti.