| iloveusa a întrebat:

Deci ce pot face sa merg in pantaloni 3/4 la scoala? Ca avem voie,dar eu sunt foarte slaba(adica nu sunt slaba, sunt "numai bine" )si toti colegii rad de mine si nu ma pot duce la scoala numai cu pantaloni lungi si mor de cald si nu mai suport! Spunteti-mi cum sa imi fac picioarele sa para mai groase.

5 răspunsuri:
| otylyaotty a răspuns:

Du-te in magazine si probeaza mai multe modele si atunci o sa vezi care te avantajeaza.

| ske a răspuns:

Ca sa-ti faci picioarele mai groase? mananci mai mult, dar incearca pantaloni scurti sau ceva..nu lua in seama tot ce zic copii deoarece unii o pot zice din invidie, sau din rautate

| yoaddy85 a răspuns:

Apuca-te de o cura cu shaworma vreo 2-3 luni! baga in tine ca sparta cate 3 shaworme pe zi si o sa faci niste picioare cat trunchiu de copac

| iloveusa explică (pentru yoaddy85):

Mah in orasul meu nu este shaormerie si in plus bag deja in mine ca sparta da nimic.toti zic ca sunt in crester etc si nu ma ingras etc bla bla bla..intelegi tu happy

| Aspario a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa fi multumita asa cum arati si sa mergi in pantaloni 3/4 iar daca baietii de la tine de la scola rad de tine u nu trebuie sa ii bagi in seama pentru ca in ziua de astazi toti sunt doar sa rada de ceilalti fara sa se uite si la ei. Si in plus nu conteaza cum arati ca esti slaba sau grasa conteaza sa te simti tu bine. Sper ca te-am ajutat. kiss