| AlleshiaBy a întrebat:

happyAm si eu o intrebare pentru fete! Imi dati si mie niste sfaturi cum sa para ca am sani mai mici dar nu bluze largi pentru ca in rest sunt slaba si vreau si avantaje pentru restul corpuluihappy

4 răspunsuri:
| ramonia a răspuns:

Decolteurile in V iti fac sanii sa para mai mici
http://www.femei-moderne.ro/......,5792.html
funda?

| Cristinaaaaaaa a răspuns:

Esti nebunaaa laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluza larga pana la cot, de la cot in jos mulata si mulata sub bust.
Sau sutiene pentru topuri, acelea nu iti fac nimic la sani doar ti sustin.

| Frumushka a răspuns:

Buna!happy Cati ani ai? In fine n prea cunteaza dar mai folositor ar fi sa spui.Ok ai putea purta o bustiera nu sutien altceva n stiu... Oricum eu am pe dos...ai mei sunt mici si nu stiu cum sa-i fac sa arate mai marisadlaughing