| Găbițaaa a întrebat:

am si eu o problema. am fost operata in iarna asta si inainte de operatie tipele de acolo mi-au luat parul de pe burtica cu lama. cu toate ca nu era mare deloc, nici nu se vedea, dar au spus ca asa trebuie. eu sunt si bruneta si in general daca dau cu lama, dupa creste enorm de mare. si acum as vrea sa ma duc la piscina, la mare, si nu pot asa. ma gandeam sa incerc cu benzi. eu le folosesc pe maini pe picioare. dar voiam totusi un sfat din partea cuiva care a mai folosit, si de preferat si de la ce firma. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Hm in cazul in care creste foarte mare ar fi indicat sa mergi la salon si sa folosesti laserul pentru epilare definitiva! Benzile de la Veet sunt bune, o cutie are 20 de benzi cu ceara si doua servetele cu ulei de Aloe Vera, dar raman la ideea ca salonul e cea mai buna varianta.

| Găbițaaa explică (pentru jamal000):

Nu am 18 ani, nu pot sa merg. m-am gandit si eu la asta. anul viitor imi propun sa merg si la epilare definitiva, dar trebuie sa fac ceva pana atunci. Multumesc :*!

| SOPHIEDUNE a răspuns:

Poti sa-ti cumperi de la farmacie ceara, o incalzesti acasa si o pui ca si pe picioare sau mani happy