| daniellllaaaa a întrebat:

Am hotarat ca trebuie sa ma epilez pe maini. Am incercat cu aparatul de ras dar ma durea foarte tare si nu mai puteam sa suport. Ma gandeam sa incerc cu benzi de ceara rece, dar mi.e teama ca o sa ma doara si mai rau decat cu aparatul. Ar fi bine sa folosesc lama de ras sau crema? Am auzit ca parul creste repede si gros. Chiar nu stiu ce solutie sa gasescsad dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Crema depilatoare, dai pe maini, astepti 3 min, se inmoaie firele de par si cu un prosop umed se iau firele. O gasesti in farmacii sau in magazine. Funda?

| daniellllaaaa explică (pentru doreal):

Si cat dureaza pana creste parul inapoi?

| doreal a răspuns (pentru daniellllaaaa):

Paii, asta habar nu am