| PamiAdelush1999 a întrebat:

As dori si eu sa stiu ce pot face pentru ca parul meu sa creasca mai repede. As vrea ceva testat si de voi si cu efecte, am mai incercat cu ricin si nu a dat rezultate Va rog sa imi dati si mie sfaturi pentru a creste parul mai repede. Raspunsului cel mai complex ii dau funda... Multumesc tuturor care imi vor da un raspuns big grin

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai uleiul de ricin ar trebui sa dea rezultate si la tine, taie periodic din varfuri poate e degradat si incetineste cresterea

| LolaLollita a răspuns:

Uleiul de ricin da rezultate, dar nu nu 2 zile sau o saptamana, ci pe perioade mai lungi.
Eu folosesc de cateva luni si sunt foarte multumita de el.