| SweetbutPsychoGirl a întrebat:

Ati folosit vreodata crema anestezianta atunci cand v-ati epilat? Nu suport durerea de la epilator si ma gandeam sa imi cumpar crema ce amorteste. Credeti ca e eficienta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este si spray, cum se foloseste la fotbalisti. Dar nu am auzit sa se foloseasca la epilat

| erikavip a răspuns:

Daca nu suporti durerea, de ce nu folosesti crema depilatoare sau big si problema e rezolvata

| SweetbutPsychoGirl explică (pentru erikavip):

Pentru ca m-a pus dracu sa-mi iau epilator? Am auzit ca este crema pentru tatuaje ce amorteste pielea. O sa caut.