| Tueulavi a întrebat:

Hei TPU...ce ziceti de sampoanele de la gerovital de ex anti cadere, antimatreata? Vreau si eu pareri..multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de natura problemei care genereaza caderea parului!
Daca ai o problema hormonala, poti sa folosesti cele mai tari sampoane de pe fata pamantului, ca parul va continua sa cada, pana nu aflii cauza hormonala si nu o rezolvi, ca sa opresti caderea parului.

| eckblume a răspuns:

Din experienta mea si a altor prietene nu sunt bune, nu functioneaza. Tratamentele care ajuta sunt mai scumpe si gasite numai in farmacie. Gerovital e atat in farmacii cat si in magazine obisnuite si are un pret accesibil. Daca vezi ca nu apar efecte pozitive, incearca altceva, dar mai scump.

| gothicbat a răspuns:

Nu zic-em

| GrecuMariaaa a răspuns:

Il iubesc, merita toti banii!
Imi face parul super stralucitor. Arata fix ca in reclamele de la TV. A, da... mai e o chestie. Daca esti vopsita, nu e pentru tine produsul asta ci un sampon cu uleiuri.