| Andr33a123 a întrebat:

TPU am auzit ca culoarea parului se poate inchide. Stiti niste metode sa imi inchid parul? Parul meu e castaniu deschis{hot chocolate} si vreau sa fie castaniu inchis. Funda

Răspuns Câştigător
| georgyiyanna a răspuns:

Cafeaua este cea mai buna optiune daca vrei ca parul tau sa aiba o culoare mai inchisa.Fierbe un ibric de cafea tare si aplic-o pe par cand este calda, las-o sa actioneze timp de o ora si apoi clatestete. Daca ai obtinut culoare din prima repeta aceasta metoda o data la 2 saptamani. Sper sa -ti fie de ajutor

5 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Vopseaua e cea mai cea! Te poti vopsi tu cu ce vrei, dar mai rezistenta e vopseaua cumparata din supermarket sau farmacie big grin Daca te speli cu frunze de nuc este posibil sa se ia; murdaresti perna, hainele.

| Clawd3lw a răspuns:

Clateste parul cu ceai de musetel ori cumpara sampon pe baza de musetel de la Klorane, il gasesti in farmacii in special la Sensiblu. Desi daca ai culoarea naturala, iarna se inchide cu un ton culoare, in curand vine si soarele pentru a ti-l aurii.

| precious30 a răspuns:

Nu sunt sigura daca merge dar poti incerca sa fierbi frunze de nuc si apoi sa te speli cu apa aia

| HisGirl a răspuns:

Sucul de la frunzele de nuc e perfect! :3

| andreeab000 a răspuns:

De fapt daca vrei sa il inchizi trebuie sa il speli cu frunze de nuc laughing Vb serios! :*