| monicaa32 a întrebat:

vreau sa ma fac cu nuantatorul bruneta.am parul castaniu(nici foarte inchis, nici foarte deschis). ar prinde? stiu ca nuantatorul nu are putere sa deschida/inchida culoarea parului foarte mult.credeti ca ar merge? a incercat cineva? dau fundita! happy

1 răspuns:
| stefikaleido a răspuns:

Si eu am folosit nuantator (acum am ajuns evident sa folosesc vopsea) si m-am facut si eu bruneta si aveam parul cam ca al tau. putin mai deschis. si cand m-am dus sa-mi cumpar pliculetul am intrebat vanzatorul care e cea mai intensa nuanta (sunt pe numere si nu ma pricepeam sa le cataloghez) si mi-a dat nuantatorul si m-am facut acasa si a iesit foarte frumos. daca stii sa-l aplici iese uniform si daca mai iei si cu niste reflexii albastre sau mov-roscate iese genial love struck
Eu iti recomand marca pallette (habar n-am daca am scris bine)
Pup :*