| rainboww a întrebat:

big hug doar cand iti pui aparat dentar? daca eu am dintii strmbi doar jos este posibil sa-mi puna si sus? fundita

Răspuns Câştigător
| Raluuuuu a răspuns:

Pai acum s-au inventat aparate dentare noi. Ele consta in faptul ca daca ai probleme cu dintii in partea de jos daca vrei iiti pui aparat dentar numai jos dar daca vrei si sus nu te opreste nimeni.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai medicul stomatolog ortodont poate pune diagnosticul și aparatul dentar de care ai nevoie pentru îndreptat.
Dacă ai doar pe cei de jos, posibil să pui doar un singur aparat.
Pa, pa.

| Luissa123 a răspuns:

Nu,daca ai dintii drepti sus nu are de ce sa-ti puna sus ...deci succes!

| justme97 a răspuns:

Eu am mai vazut pers care au numai jos sau numai sus
nu e obligatoriu sa pui si sus si jos ci acolo unde e nevoie

| dolcEE a răspuns:

Nu happy, si eu am avut aparat dentar si iti pune doar pe partea pe care ai probleme. Eu am purtat sus doar.

| OaKi12 a răspuns:

Nu. O sa iti faca control, daca gaseste ca ai probleme si sus, iti pune si sus. Daca dintii de sus is perfecti nu iti pune. Fundita te rog.

| H3ll3n a răspuns:

Nu...doar jos.

| D1vina a răspuns:

Eu am dinti de sus prea in fata dar miau pus aparat si sus si jos dar le-am rupt aparetelee rolling on the floor))))))).