| xGwenX a întrebat:

Hei TPU daca ma dau cu ulei de ricin pe gene timp de o luna, cam cati milimetri imi cresc genele?
cat timp ar trebui sa-l folosesc pentru rezultate?
funda**

Răspuns Câştigător
| floripufi a răspuns:

Buna xGwenX. Daca te dai cu ulei de ricin o sa iti creasca vreo 2 milimetri si eu iti zic sa te dai cu ulei de ricin pana iti iws rezultatele!

| floripufi a răspuns (pentru floripufi):

Te rog imi faci si mie o favoare?

| xGwenX explică (pentru floripufi):

Era favoarea aceea funda? pentru ca ti-am dat-o.

| floripufi a răspuns (pentru xGwenX):

Multumesc multu pentru funda dar nu era asta! Vroiam sa te intreb altceva! Daca sti sa faci bani pe imvu si daca ai imvu! Ca te voi ajuta si eu vreodata cu ceva! Te rog daca stii sa imi faci si mie daca stii!

| xGwenX explică (pentru floripufi):

Habar nu am ce e aia.pe un joc online.nu joc jocuri.imi pare rau dar nu te pot ajuta.